Katalog Tasarımı

KATALOG TASARIMI NEDİR?

Katalog Tasarımı baskılı tasarım çalışma örneklerinden en önemlilerden birisidir. Katalog tasarımı ile firmanızın, ürünlerinizin tanıtımını içerik ve görsel tasarımı birleştirerek reklamınızı yapabilirsiniz.

Fark yaratan bir katalog tasarımı firmanıza bir çok katkı sağlamaktadır. Bir çok içeriği içinde barındıran katalog tasarımı dikkat çekici görsellik ve içeriğiyle anlatmak istediğiniz herşeyi bir arada sunar.

KATALOG TASARIM ÇALIŞMALARI

İdebu katalog tasarımına başlarken, firmaları analiz ederek öncelikle firmayı temsil edebilcek tasarımı düşünerek, düşüncesine karar verince katalog tasarım örnekleri oluşturarak ekibiyle tartışır ve karar alır. Önce kendini sonrada firmayı memnun eder.

İdebu ajansı, yapılan kurumsal tasarımlarından sonra firma ile toplantı yaparak yaptığı katalog çalışmalarını sunar. Bu aşamada katalog kapak tasarımı genel görünümü, katalog tasarım çalışmaları iç sayfaların görünümü uyumu ve duruşu demo baskı ile firmasına gösterir. Müşteriyle birlikte ortak bir karar alındıktan sonra katalog tasarım çalışmasını kusursuz hale getirip katalog tasarım çalışmalarını başarılı bir şekilde gerçekleşir.

Her firmanın duruşu başkadır, kimse başkasına benzemez bu yüzden katalog tasarımı özgün, modern, yaratıcı tasarım çalışmaları oluşturmak gerekir.

ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

BİZE ULAŞIN