KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

Kurumsal Kimlik Tasarımı - Çalışması - Klavuzu - Kurumsal Kimlik Firmaları

Kurumsal Kimlik Tasarımı Firmaları

Kurumsal kimlik tasarımı firmaları, sade, özgün, modern trendlere uygun çalışmalar ile firmanın duruşunu en iyi şekilde temsil eden tasarımlar çıkartır. Kurumsal kimlik oluşturma süreci içersinde uygulanan bu düşünce ile özgün, fark yaratan tasarımlar yaparak referanslarını artırmaktadır. Kurumsal kimlik çalışması fark yaratan bir tasarım ile bu tasarımın firma genelinde devamlılığını ve bütünlüğünü sağlamaktır. Kurumsal kimlik tasarımı firmaları tarafından yaptırılan çalışmalar ile firmalar kalitesini artırır. Şu şekilde düşünmek gerekirse temeli sağlam olan bir yapının ömrü hep uzun olur. Bu işlemi bir kere ömürlük yapmak için bu hizmetleri profesyonel firmalardan almanızı öneririz. Her seferinde bir değişiklik yapmak yerine attığınız her adımdan emin olmanız gerekmektedir. Boşa adım atmak size zarar verir.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Çalışması Süreci Nasıl İşler?

Kurumsal kimlik tasarımı çalışma süreci, firmaları analiz ederek öncelikle firmayı temsil edebilcek tasarımı hayal ederek fikirlermiz kesinleşene kadar düşünür, tartışır ve bu sürece göre kurumsal kimlik oluşturma çalışmalarına başlanır. Önce kendimizi sonrada müşterimizi memnun ederiz.

İdebu kurumsal kimlik tasarımı ajansı, yapılan kurumsal kimlik çalışmaları sonrası firma ile toplantı yaparak, yaptığı kurumsal kimlik tasarımı sunumunu müşterisine sunar. Bu aşamada logo tasarımı genel görünümü, logo tasarımının diğer materyallerle uyumu ve duruşu demo baskı ile firmasına gösterir. Müşteriyle birlikte ortak bir karar alındıktan sonra kurumsal kimlik çalışması firmanın geneliyle uyumlu hale getirilip kurumsal kimlik oluşturma başarılı bir şekilde gerçekleşir. Her firmanın duruşu başkadır, kimse başkasına benzemez bu yüzden yaratıcı tasarımlar oluşturmak gerekir.

Kurumsal Kimlik Klavuzu ve Sunumu

Temelde logo tasarımı ile birlikte diğer istenilen kurumsal tasarımlar tamamlandıkdan sonra kurumsal kimlik klavuzu hazırlanır. Kurumsal kimlik klavuzu içersinde logo tasarımı siyah beyaz ve renkli kullanımı, reklam alanlarında logonun uygun olan kullanımları ve uygun olmayan kullanımları, seçilen font ailesi, renk kodları ile birlikte logonun hikayesi ve oluşumun nasıl meydana geldiği hakkında detaylar yer almaktadır. Firmanın kurumsal kimlik hizmetleri tamamlandıkdan sonra klavuz sayesinde istediği tüm çalışmaları gerektiği anda baskıya hazır halde yayına alabilir. Kurumsal kimlik tasarımı firmaları işlerini eksiksiz vermelidir.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Örnekleri

İdebu, firmanın analizini yaptıkdan sonra firmaya özel çalışmalar üreterek her yaptığı işi referanslarına katma amacıyla hizmet veren bir ajanstır. Her çalışma sonrası çıkan referansları bir başka firmanında beğenerek gelmesi sonucu referanslarını arttırmayı başarmıştır. İdebu ajansının yaptığı kurumsal kimlik tasarımı örnekleri için tıklayınız.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Fiyatları Nelerdir?

Kurumsal kimlik tasarımı fiyatları yapılacak olan kurumsal çalışmanın büyüklüğüne göre belirlenmektedir. Belirli paketlerimiz dahilinde tercih ettiğinizde bu fiyatlara ve kapsam içeriğine göre kurumsal kimlik tasarımı örnekleri sunularak çalışmalara başlanır. Öncelikle firma bilgileriniz, hizmet verdiğiniz sektör ve sizlerinde değerli düşünceleriniz alını ve bizlerinde yaratıcı fikirleri ile hayal ettiklerinizi somut olarak sunarız. Kurumsal kimlik hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçiniz.

ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

BİZE ULAŞIN